Breadcrumb

Miks tasub olla Santeni partner?

Pikaajaliste, sisukate partnerlussuhete loomine 

Miks tasub olla Santeni partner?

Santeni jaoks on pikaajalised ja koostööaldid partnerlussuhted väga olulised. Keskmise suurusega ravimiettevõttena teeme tõhusat koostööd, et rakendada uuenduslike partnerettevõtete, teadusasutuste ja akadeemiliste ringkondade oskusteavet. See aitab teadus- ja arendustegevust kiirendada ja süvendada ning ravi kiiremini patsientideni viia.

Juhindume kõiges patsientide vajadustest ja kliendi rahulolust. See on avatud ja ettevõtlik lähenemisviis – meie eesmärk on parandada silmade tervist ja nägemist igal võimalikul viisil alates toodete kohandamisest kuni teedrajavate teaduslike ravimeetodite avastamise ja katmata meditsiiniliste vajaduste rahuldamiseni.

Me mõistame, et patsiendi ja maksja seisukohast peavad tervishoiukulud olema taskukohase hinnaga. Tasakaalustame seda sooviga teha uuendusi, et pakkuda patsientidele veel rohkem kasu.

Täielikult integreeritud ja üle ilma positsioneeritud ettevõttena saavad meie maailmatasemel teadus- ja arenduskeskused, tootmisüksused ning müügi- ja turundusüksused pakkuda uuenduslikke tooteid, mis toovad edu igale meie partnerile.