Breadcrumb

  1. Meie teaduslik fookus
  2. Tehnoloogiad

Tehnoloogiad

Kohandamine, areng ja uuendused

Meie pühendumus oftalmoloogiale ei sõltu tootetsüklist ja lühiajalistest teenimisvõimalustest. Mõistame, et olemasolevate ravimeetodite kohandamine ja arendamine on oftalmoloogias sama olulised kui ehe innovatsioon.

Lisaks farmaatsiatoodete valikule oleme välja töötanud mitmesuguseid tehnoloogiaid, et üha enam parandada patsiendi jaoks soovitud tulemust ja kasutuskogemust.

Säilitusaineteta

Santen tõi turule säilitusaineteta oftalmoloogiaravimite laialdase arendamise, eelkõige glaukoomi ja kuiva silma sündroomi jaoks. Lõime glaukoomi raviks esimese säilitusaineteta prostaglandiini. Säilitusaineteta tooted aitavad vähendada ärritust ja pikaajalisel kasutamisel tekkivat kahju. Paraneb ka patsientide ravijärgimus. Tänu kõrvaltoimete vähenemisele aitavad need tooted veelgi suuremat hulka abivajajaid. Santen lisab oma tootevalikusse paljude toodete mitmeannuselisi säilitusaineteta variante.

Dropaid logo

Dropaid® abivahendid loodi spetsiaalselt Santeni toodete manustamiseks.
Dropaid® abivahendid on eriti vajalikud patsientidele, kellel on nõrgad või ebakindlad sõrmed või käed.
Seda meditsiiniseadet kasutatakse nii Santeni ühe- kui ka mitmeannuseliste (säilitusaineteta) konteinerite puhul.

 

Dropaid® üheannuselise konteineri jaoks

Üheannuseline Dropaid® on abivahend silmatilkade ühekordseks manustamiseks. See aitab silmatilku tilgutada üheannuselisest konteinerist.

Üheannuseline Dropaid® sobib üheannuselises konteineris toodete manustamiseks: Cosopt®, Fotil®, Fotil® forte, Lecrolyn®, Loyada®, Oftan® Timolol, Oftaquix®, Optimol®, Saflutan®, Taflotan®, Taptiqom®, Timoptic® ja Trusopt®.

 

Dropaid® mitmeannuselise konteineri jaoks

Mitmeannuseline Dropaid® on abivahend silmatilkade manustamiseks mitmel korral. See aitab patsiendil silmatilku tilgutada mitmeannuselisest säilitusaineteta konteinerist.

Mitmeannuseline Dropaid® sobib mitmeannuselises konteineris toodete manustamiseks: Cationorm®, Cosduo®, Cosidime®, Cosopt®, Costec®, Hyprosan®, Lecrolyn®, Lecrosine®, Safluround®, Saflutan® ja Taflotan®.

 

Santeni säilitusaineteta Dropaid mitme doosi manustamiseks

Santeni säilitusaineteta Dropaid mitme doosi manustamiseks

Santeni Dropaid ühe doosi manustamiseks

Santeni Dropaid ühe doosi manustamiseks

Dimple pudel

Paljusid ravimeid kasutatakse soovitatust või ettekirjutatust harvem või märksa väiksemas koguses. Sel põhjusel astus Santen mitmeid olulisi samme, et ära hoida madala ravijärgimuse põhjuseid. Kasutuslihtsus peitub disainis. See on ülimalt oluline, sest patsiendid soovivad, et pudelit oleks kerge avada, hoida ja kasutada.

Dimple™ pudeli disainimisel keskenduti pudeli avamise ja tilkade juhtimise kitsaskohtade kõrvaldamisele. Nii väljuvad tilgad õiges koguses ja jõuavad täpselt silma.

Dimple™ pudelil on mugav kuju. See reageerib hästi survele ja tilgutamist saab juhtida hõlpsa vajutusega. Tänu korgi servadele on seda lihtsam avada.

Novasorb on meie ainulaadne patenditud tehnoloogia, mis aitab suurendada silmatilkade silmas püsimise aega ja vähendada silmade pilgutamisest tingitud tootekadu. Töötasime selle katioonse õli-vees-emulsiooni välja koos Novagaliga (nüüdseks Santeni ettevõtte osa) kasutamiseks mitmesugustes tooteportfelli kuuluvates silmatilkades. Novasorb parandab imendumist, levimist ja aega, mil ravim püsib silma pinnal. See tähendab, et patsient ei pea silmatilku nii tihti manustama.

mikrošunt

Töötame välja CE-märgisega PRESERFLO™ mikrošunti – kirurgilist implantaati silmasisese rõhu alandamiseks, mis parandab vesivedeliku väljavoolu silmast.
Uuenduslikust bioinertsest materjalist tehtud seade implanteeritakse väheinvasiivse operatsiooni käigus. PRESERFLO™ mikrošundist saab eeldatavasti uus kirurgiline võimalus glaukoomi raviks.

 

Santen töötas koostöös partneritega välja mitmeannuselised säilitusaineteta pudelid silmatilkade manustamiseks. Mikrobioloogiline ohutus ja mugav kasutamine on tagatud.

Tutvuge Santeni kahe mitmeannuselise säilitusaineteta pudeliga lähemalt siin:

Santen tutvustab uut monofokaalset ja hüdrofoobset silmasisest läätse xact™ Mono-EDoF™, millel on CE-märgis ja ametlik heakskiit. xact™ Mono-EDoF™ on hüdrofoobne difraktiivne silmasisene lääts nelja difraktsioonirõngaga, mille Santen töötas välja koostöös ettevõttega Advanced Vision Science.1 Oftalmoloogidele tähendab see uut tüüpi monofokaalne lääts võimalust pakkuda patsientidele pärast kataraktioperatsiooni enamat kui tavalist nägemise korrigeerimist. Implanteeritud xact™ Mono-EDoF™ peaks vähendama ka vajadust pärast operatsiooni prille kanda.2

 

1. Baur I, et al. Klinische erfahrung mit einer neuen monofokalen intraokularlinse mit erweiterter tiefenscharfe. Presented at the 32nd annual Internationaler Kongress der Deutschen Ophthalmochirugen, Nuremberg, Germany, 24 May 2019.

2. Spalton DJ, et al. Optical and Clinical Comparison of a Novel Monofocal Extended-Depth-of-Focus IOL and a Conventional Bifocal Extended-Depth-of-Focus IOL. Presented at American Society of Cataract & Refractive Surgery, San Diego, US, 4 May 2019.

Edasimüüja kontaktandmed

Silmasisene lääts xact™ Mono-EDoF™ on saadaval edasimüüjate juures, kes on spetsialiseerunud tippkvaliteediga oftalmoloogiatoodetele.

Riik: Saksamaa
Edasimüüja: OSD Medical GmbH
Aadress: Am Borsigturm 58, 13507 Berlin, Germany
URL: http://osd-medical.de/
E-post: info@osd-medical.de
Tel: +49 3043 09550

Riik: Šveits
Edasimüüja: TEC MED Srl
Aadress: Via Ilaria Alpi 4, 00188 Roma RM, Italy
URL: http://tecmed.it 
E-post: info@tecmed.it
Tel: +39 0633 28441

Riik: Šveits
Edasimüüja: medilas ag
Aadress: Grindlenstrasse 3, 8954 Geroldswil, Switzerland
URL: www.medilas.ch 
E-post: info@medilas.ch 
Tel: +41 4474 74000