Breadcrumb

  1. Meie visioon
  2. Santenist
  3. Oleme spetsialiseerunud oftalmoloogiale

Oleme spetsialiseerunud oftalmoloogiale

Oleme üle 130 aasta kogunud põhjalikke teadmisi silmade tervise kohta. Sellele keskendub kogu meie teadustöö, tootmine ja turustamine. Rakendame oma oskusteavet ravimeetodite täiustamiseks ja arendamiseks. Reageerime vahetult patsientide väljakujunenud ja alles tekkivatele vajadustele.

Hoidume muudest ravimite väljatöötamise valdkondadest. Oftalmoloogia kui valdkond pakub meile määratuid võimalusi patsientide elukvaliteedi parandamiseks. Hoidume teadlikult teiste valdkondadega tegelemisest – nii saame veelgi paremini pühenduda silmade tervisele ja ravivõimalustele.

Tänu sihikindlale spetsialiseerumisele saavad patsiendid ja tervishoiutöötajad olla kindlad, et pakume oftalmoloogilises ravis kõrgeimaid kvaliteedi- ja ohutusstandardeid.

 

Meie eesmärk on parandada silmade tervist

Sõltume nägemisest rohkem kui ühestki teisest meelest, et ringi liikuda ja olla kontaktis meid ümbritseva maailmaga. Elukvaliteeti võivad mõjutada isegi mõõdukad nägemisprobleemid, sest väheneb jõudlus, liikuvus ja iseseisvus. Tunneme suurt uhkust, et oleme koondanud kõik oma jõupingutused nägemismeelele ja silmade tervisele. Just sel põhjusel on meie strateegia patsiendikeskne: otsime uusi võimalusi ja loome vajadustele tuginedes selliseid ravimeetodeid ja tooteid, mis parandavad veelgi enam nägemise ja silmade tervise kaudu meie elukvaliteeti.

Potentsiaal silmade parema tervise nimel patsientide elu positiivses suunas muuta on määratult suur: hinnanguliselt kannatab maailmas oftalmoloogiliste probleemide all 285 miljonit inimest (4% maailma elanikkonnast).1

Lisaks leidub maailmas endiselt palju riike ja piirkondi, kus oftalmoloogiline ravi pole laialdaselt kättesaadav ja meditsiinilised vajadused on rahuldamata. Santenil on võimekus ja kohustus patsientide ning nende lähedaste nimel nende piirkondadega tegeleda.

 


Viited

  1. United Nations World Population Prospects: 2015