Breadcrumb

  1. Meie visioon
  2. Santenist

Santenist

Santen Pharmaceutical on üks maailma juhtivaid oftalmoloogiale spetsialiseerunud ravimifirmasid. Ettevõte asutati Jaapanis enam kui sajandi eest ja teenindab nüüd patsiente üle kogu maailma. Oleme Jaapanis oftalmoloogia valdkonnas turuliidrid. Euroopa turul tegutseme aktiivselt alates 1994. aastast ja kasvame tugevalt EMEA (Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika) piirkonnas ning mujal maailmas. Oleme pühendunud patsientide silmade tervise ja nägemise parandamisele ning teeme tõhusad ravimeetodid patsientidele ja tervishoiusüsteemidele kättesaadavaks. Olles spetsialiseerunud ainult oftalmoloogiale, on meil selles valdkonnas põhjalikud teadmised ja kogemused. Need võimaldavad meil olukorda õigesti hinnata, kiiresti reageerida ja tegutseda.

Keskendume nägemismeelele – see on määratult suur ja ainulaadne võimalus parandada patsientide elukvaliteeti, kuid säilitada samal ajal tugevat ja tõhusat äriorganisatsiooni. Elanikkonna vananedes kasvab näiteks glaukoomi ja võrkkestahaigustega patsientide arv. Oftalmoloogia retseptiravimite turg kasvab kiiresti, sest arenev tehnoloogia toob üha uusi ravi- ja diagnostikameetodeid. Oftalmoloogias on märkimisväärsel hulgal patsiente, kelle vajadustele pole siiani lahendusi leitud.

Retseptipõhised oftalmoloogilised ravimid on meie põhitegevusala – see moodustab üle 80% Santeni üleilmsest netokäibest. Pakume ka käsimüügis olevaid silmahooldustooteid ja meditsiiniseadmeid ning silmade tervise hoidmiseks mõeldud toidulisandeid. Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnas oleme turuliidrid glaukoomi ja kuiva silma sündroomi ravis. Ettevõtte tooteportfellis on ravimeid kõikide silmahaiguste ja nende staadiumite puhuks. Samuti laiendame pidevalt ravitooteid silmapõletike ja allergiate tarvis ning seadmeid nägemise korrigeerimiseks ja glaukoomilõikuseks.